mam inteligo

O programie

 

Korzystasz z Inteligo i chcesz polecić konto
swoim znajomym? Dołącz do programu "Mam Inteligo"
i zyskuj na każdym skutecznym poleceniu konta
Inteligo: indywidualnego, wspólnego oraz firmowego.

 


 

 

Zarejestruj się w programie „Mam Inteligo” -> polecaj konta Inteligo (indywidualne, wspólne oraz firmowe) znajomym -> zarabiaj 50 zł za każde polecenie, spełniające warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach Edycji Programu.

Polecaj konta Inteligo w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Po zalogowaniu do swojego konta na maminteligo.pl możesz wybrać jeden z sześciu sposobów polecenia konta Inteligo znajomymi. POLECAJ KONTO INTELIGO!

Nagrody:

 • 50 zł dla Ciebie, za każde konto otwarte z Twojego polecenia i spełnienie przez osobę, której je poleciłeś warunków szczegółowo opisanych w Regulaminie Programu „Mam Inteligo” oraz Zasadach Edycji Programu.
   
 • 100 zł dla Twojego znajomego, za otwarcie konta z Twojego polecenia i spełnienie warunków szczegółowo opisanych w Regulaminie Programu „Mam Inteligo” oraz Zasadach Edycji Programu.
   
 • 1000 zł, 600 zł i 300 zł dla trzech osób, z polecenia których otwartych zostanie najwięcej kont Inteligo - nagrody przyznawane po zakończeniu wszystkich etapów Edycji Programu:
  • I miejsce - 1000 zł,
  • II miejsce - 600 zł,
  • III miejsce - 300 zł,


Im więcej kont polecisz tym więcej możesz zarobić. Nie zwlekaj!

Ważne! Twoim Kodem polecenia jest numer telefonu komórkowego podany na potrzeby Programu „Mam Inteligo” (podczas rejestracji do Programu lub zaktualizowany w czasie jego trwania). Numer ten musi być tym samym numerem, który znajduje się w danych podanych do wiadomości Banku, zarejestrowanych z tytułu umowy o Konto Inteligo.


XIV Edycja Programu „Mam Inteligo” jest podzielona na 3 etapy:

- 1 etap 30.10.2017 r. – 28.11.2017 r.
- 2 etap 29.11.2017 r. – 28.12.2017 r.
- 3 etap 29.12.2017 r. – 29.01.2018 r.

 


Uprzejmie informujemy, że z dniem 30 kwietnia 2019 roku została zakończona XV Edycja Programu "Mam Inteligo".

Z dniem 4 lutego 2019 roku wprowadziliśmy zmiany w regulaminie Programu „Mam Inteligo” związane z dostosowaniem do obowiązujących przepisów prawa. Aby przystąpić do Programu w nowej odsłonie nie musisz się ponownie rejestrować.

Obsługuj konto w aplikacji mobilnej IKO

Obsługuj wygodnie finanse z IKO. Sprawdzaj stanhistorię konta, zlecaj przelewy i doładowania telefonu, płać telefonem zbliżeniowo lub BLIKIEM (aplikacja IKO stanowi usługę bankowości elektronicznej).

Więcej

Inteligo - Grupa PKO Banku Polskiego

Dokumenty do pobrania

Pobierz