mam inteligoNagrody w XIV edycji „Mam Inteligo” zostały przyznane!

Wyłoniliśmy zwycięzców czternastej edycji programu „Mam Inteligo”. Za największą liczbę skutecznych poleceń do wygrania były dodatkowe nagrody pieniężne.

  • Nagrodę w wysokości 1000 zł otrzymuje Pani Agnieszka ze Środy Wielkopolskiej
  • Nagrodę w wysokości 600 zł otrzymuje Pani Marta z Wadowic
  • Nagrodę w wysokości 300 zł otrzymuje Pani Anna z Łodzi

Nagrody zostaną przekazane do 25 marca br. w formie przelewu na rachunek prowadzony w Inteligo.

Zwycięzcom gratulujemy.
Zarabiaj


 

50 zł dla Ciebie, za każde konto otwarte z Twojego skutecznego polecenia i spełnienie przez osobę, której je poleciłeś warunków szczegółowo opisanych w Regulaminie Programu oraz Zasadach Edycji Programu.

100 zł dla Twojego znajomego, za otwarcie konta z Twojego polecenia i spełnienie warunków szczegółowo opisanych w Regulaminie Programu oraz Zasadach Edycji Programu.

 

 

1000 zł, 600 zł i 300 zł dla trzech osób, z polecenia których otwartych zostanie najwięcej kont Inteligo - nagrody przyznawane po zakończeniu wszystkich etapów Edycji Programu:

  • I miejsce - 1000 zł,
  • II miejsce - 600 zł,
  • III miejsce - 300 zł,

Im więcej kont polecisz, tym więcej możesz zarobić.

Nagrody za skuteczne polecenie, jak i nagrody dodatkowe będą przelewane odpowiednio na rachunek osoby polecającej i nowo otwarty rachunek osoby, która otworzy konto z polecenia.

Pamiętaj, żeby otrzymać nagrodę za skuteczne polecenie osoba, która otwiera konto z Twojego polecenia musi spełnić warunki określone w Regulaminie Programu oraz Zasadach Edycji Programu.

Z dniem 4 lutego 2019 roku wprowadziliśmy zmiany w regulaminie Programu „Mam Inteligo” związane z dostosowaniem do obowiązujących przepisów prawa. Aby przystąpić do Programu w nowej odsłonie nie musisz się ponownie rejestrować.

Obsługuj konto w aplikacji mobilnej IKO

Obsługuj wygodnie finanse z IKO. Sprawdzaj stanhistorię konta, zlecaj przelewy i doładowania telefonu, płać telefonem zbliżeniowo lub BLIKIEM (aplikacja IKO stanowi usługę bankowości elektronicznej).

Więcej

Inteligo - Grupa PKO Banku Polskiego

Dokumenty do pobrania

Pobierz