mam inteligo

Napisz do nas

Adres korespondencyjny
Inteligo
Powszechna Kasa Oszczędności
Bank Polski Spółka Akcyjna
pl. Bankowy 2
00-095 Warszawa

Formularz

*Wszystkie pola są wymagane

PKO Bank Polski SA informuje, że administratorem danych jest PKO Bank Polski SA, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 15, dane zbierane są w związku z Programem Mam Inteligo i mogą być wykorzystane do celów związanych z działalnością Banku, zebrane dane mogą być udostępniane podmiotom wskazanym w przepisach powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności w ustawie Prawo bankowe oraz podmiotom współpracującym z Bankiem, których wykaz dostępny jest pod adresem internetowym www.inteligo.pl; przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne a ich pozyskanie jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy.

Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz na przesyłanie przez PKO Bank Polski SA materiałów marketingowych i promocyjnych podmiotów współpracujących* na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych i informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Podmiotem współpracującym jest podmiot należący do grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego SA, której skład wskazany jest na stronie www.pkobp.pl/grupa oraz podmiot, który zawarł z PKO Bankiem Polskim SA umowę związaną ze świadczonymi przez PKO Bank Polski SA usługami bankowymi.

Zadzwoń

Jeśli masz konto Inteligo
serwis telefoniczny Inteligo 800 121 121
połaczenie z telefonów komórkowych i z zagranicy +48 81 535 67 89
fax. +48 81 535 61 00
Jeśli chcesz otworzyć konto Inteligo
połączenie płatne jak za jeden impuls w połączeniu lokalnym 801 121 121
połączenie z telefonów komórkowych i z zagranicy +48 81 535 60 00

Z dniem 4 lutego 2019 roku wprowadziliśmy zmiany w regulaminie Programu „Mam Inteligo” związane z dostosowaniem do obowiązujących przepisów prawa. Aby przystąpić do Programu w nowej odsłonie nie musisz się ponownie rejestrować.

Obsługuj konto w aplikacji mobilnej IKO

Obsługuj wygodnie finanse z IKO. Sprawdzaj stanhistorię konta, zlecaj przelewy i doładowania telefonu, płać telefonem zbliżeniowo lub BLIKIEM (aplikacja IKO stanowi usługę bankowości elektronicznej).

Więcej

Inteligo - Grupa PKO Banku Polskiego

Dokumenty do pobrania

Pobierz